MARKETING és MENEDZSMENT SZEKCIÓK EREDMÉNYEI : TDK 2020 - RESULTS OF THE MARKETING AND MANAGEMENT SECTIONS : Students' Scientific Conference 2020

2020. nov. 13.

Szeretettel gratulálunk a tegnap online formában megrendezésre kerülő TDK Konferencia Marketing szekció és Menedzsment szekció minden előadójának és konzulenseiknek! Hallgatóink kiválóan alkalmazkodva az online előadás által állított kihívásokhoz, igényes dolgozatokat prezentáltak kreatív és érdekes előadások formájában.  A két szekció díjazása az alábbiak szerint alakult:

Marketing szekció:

I. helyezésben részesült: Takács Fanni
II. helyezésben részesült: Bardóczy Tibor
III. helyezésben részesült (megosztva): Győri Luca Andrea és Takács Dóra
Dícséretben részesültek: Dezső Orsolya, Planéta Dorina, Pusztai Máté

Menedzsment szekció:

I. helyezésben részesült (megosztva): Merkei Dóra és Páncsics Zsombor
II. helyezésben részesült: Sedlák Richárd
III. helyezésben részesült: Horváth Rebeka Dorina
Dícséretben részesültek: Kocsy Gergely, Péteri-Takáts Roxána, Remete Solt

A Menedzsment és Vállalkozásgazdaságtan Tanszék különdíját: Takács Fanni (Marketing szekció) és Remete Solt (Menedzsment szekció) kapták.

A Liska Tibor Szakkollégium különdíját: Győri Luca Andrea (Marketing szekció) kapta.

A BME Management Szakkollégium különdíját: Péteri-Takáts Roxána (Menedzsment szekció) kapta.

A Heller Farkas Alapítvány menedzsmenttudományi különdíját: Páncsics Zsombor (Menedzsment szekció) kapta.

A Morgan Stanley " Legjobb innovatív témájú dolgozat" különdíját: Takács Fanni (Marketing szekció) kapta.

Büszkék vagyunk hallgatóinkra, további sikeres tudományos munkát kívánunk Nekik és még egyszer gratulálunk sikereikhez!

Congratulations to all the students and supervisors of the Marketing Section and Management Section of the Students' Scientific Conference (TDK), held online yesterday! Our students perfectly adapted to the challenges posed by the online form of the conference, presenting their work in creative and interesting ways. The results of the two sections are the following:

Marketing section:

1st place: Fanni Takács
2nd place: Tibor Bardóczy
3rd place (shared): Luca Andrea Győri and Dóra Takács
Commendation received: Orsolya Dezső, Dorina Planéta, Máté Pusztai

Management section:

1st place (shared): Dóra Merkei and Zsombor Páncsics
2nd place: Richárd Sedlák
3rd place: Rebeka Dorina Horváth
Commendation received: Gergely Kocsy, Roxána Péteri-Takáts, Solt Remete

Special prize of the Department of Management and Business Economics: Fanni Takács (Marketing section) and Solt Remete (Management section)

LTSZ- Tibor Liska Technical College- special prize: Luca Andrea Győri(Marketing section)

BME-MSZK - Management Technical College- sepcial prize: Roxána Péteri-Takáts (Management section)

Heller Farkas Foundation special prize: Zsombor Páncsics (Management section)

Morgan Stanley special prize for " Most innovative work": Fanni Takács (Marketing section)

We are proud of our students, and we wish them to continue their scientific work successfully in the future and also congratulate them once again on their success!