Kiváló szereplés a Susánszky János Esettanulmány Megoldó Emlékversenyen

2016. okt. 02.

Susanszky Janos Esettanulmanyi Verseny_2016

2016. szeptember 29-30-án rendezték meg a Miskolci Egyetem Gazdálkodástudományi Karán a Susánszky János Esettanulmány Megoldó Emlékversenyt. Egyetemünket és Tanszékünket Bozsolik Balázs, Dunai Dalma, Németh Éva és Pálinger Anna alap-, illetve mesterszakos hallgatók képviselték, munkájukkal 2. helyezést értek el.

Az esettanulmány-megoldó versenyektől szokatlanul egy non-profit víziközmű-szolgáltatóról szóló esetet kellett kidolgozniuk a csapatoknak, amelynek keretén belül egy teljesítménymérő rendszer kialakítása volt a feladatuk. Minderre délután 2 és éjfél között állt rendelkezésükre idő. A második napon prezentációval egészítették ki a leadott vezetői beszámolóban foglaltakat, valamint válaszoltak a szakmai zsűri kérdéseire.

Szívből gratulálunk az elért eredményhez, és köszönjük Tanszékünk ilyen színvonalú képviseletét!